İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
 

        Kuyucak; Nazilli İlçesine bağlı bir bucak iken 27 Şubat 1953 tarih ve 6068 sayılı "Yeniden 22 Kaza Kurulması Hakkındaki Kanun" a göre 1 Mart 1953'den itibaren ilçe olmuştur.

        İlçe oluşundan beri görev yapan Asıl Kaymakamlar ve Maiyet Memurlarının isimleri aşağıya çıkarılmıştır.

 

 

S. No

Adı ve Soyadı

Göreve Başlama Tarihi

Ayrılış Tarihi

1

Tacettin ÖZENÇER

1953

1954

2

Mustafa BEZİRGAN

1954

1958

3

Enver KAZANOĞLU

1958

1959

4

Recep C.KALKAN

1959

1960

5

Cevdet BASIN

1960

1962

6

Fikret TOKSÖZ (Maiyet Memuru)

-

-

7

Rüştü EREN

1963

1964

8

Remzi ÖZEN

1964

1967

9

Sefer CANSU

1967

1969

10

M.Sadık YILDIRIM (Maiyet Memuru)

-

-

11

Hami KIRIMCA

1970

1972

12

Gökhan AYDINER

1973

1976

13

Ramazan MANGALOĞLU (Maiyet Memuru)

-

-

14

Emre AYMAN

1977

1979

15

Orhan KIRLI

1979

1980

16

Koru ENGİN

1980

1981

17

Ziya COŞKUN (Maiyet Memuru)

-

-

18

Mehmet TAŞDÖĞEN (Maiyet Memuru)

-

-

19

Haluk İMGA (Maiyet Memuru)

-

-

20

Mehmet BAYDAR

1981

1982

21

Halis PEKER

1982

1984

22

Caner YILDIZ

1984

1986

23

Yıldırım UÇAR

1986

1987

24

Musa KÜÇÜKKURT (Kaymakam Adayı)

1987

1988

26

Ali DURSUN

1988

1992

25

İbrahim UĞUR (Kaymakam Adayı)

1989

1989

27

Bekir Sıtkı DAĞ (Kaymakam Adayı)

1992

1992

28

Celalettin YÜKSEL

1992

1994

29

...................

1994

1996

30

Dr. Ahmet SARICAN

1996

1999

31

Mustafa YEMLİHALIOĞLU

1999

2000

32

Mustafa Asım ALKAN

2000

2003

33

Aslı AYNAOĞLU (Kaymakam Adayı)

2004

2004

34

Hüseyin ÖNER

2004

2007

35

Nuri ÖZDER

2007

2011

36

Alp ARSLAN

2011

2015

37

Ahmet DALKIRAN

2015

2015

38

Mustafa GÖRMÜŞ (Kaymakam Adayı)

2015

2015

39

Selami IŞIK

2015

2018

40

Cengizhan ANKARA (Kaymakam Adayı)

09/04/2018

29/06/2018

41

Yusuf Beran VURAN (Kaymakam Adayı.)

02/07/2018 12/09/2018

42

Yılmaz KURT

17/09/2018

Halen Görevde