KUYUCAK İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
 
 
KUYUCAK İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
 
 
KAYMAKAM
YUSUF BERAN VURAN
SIRA NO:1  T.B.M.M Üyeleri (Milletvekilleri) 
SIRA NO:2
İLÇE JANDARMA KOMUTAN V.
J.ÜTGM OKAN ÖZTÜRK                                                                              
SIRA NO:3
BELEDİYE BAŞKANI
METİN ERTÜRK
SIRA NO:4
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
………………
SIRA NO:5
KUYUCAK MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ BİLGENOĞLU
SIRA NO:6
İLÇE BARO TEMSİLCİSİ
AV. BEKİR SITKI YÜZBAŞ
SIRA NO:7
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
KADİR ERCİYES
SIRA NO:8
HAKİM
……………..
SIRA NO:9 T.B.M.M.’de Grubu Bulunan Siyasi Partilerin İlçe Başkanlıkları  
-İktidar Partisi
ADALET ve  KALKINMA PARTİSİ (AKP) İLÇE  BAŞKANI
ALİ GÜÇLÜ
 -Ana Muhalefet Partisi
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) İLÇE BAŞKANI
ŞEHMUZ MIZRAK
-T.B.M.M.’de Grubu Bulunan Diğer Siyasi Partilerin İlçe Başkanlıkları
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) İLCE BAŞKANI
.........................
SIRA NO:10 Bakanlıkların İlçe Teşkilatındaki Bşk. ve Müdürleri
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR  İLÇE MÜDÜR V.
HASAN TUNA
İLÇE MÜFTÜSÜ
MEHMET EVİRGENTÜRK
SIRA NO:11 İçişleri  Bakanlığı Mensupları
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
İ. ETHEM TÜTÜNCÜ
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
GÜLHAN SOLAK BEKTAŞ
SIRA NO:12 Maliye Bakanlığı Mensupları
İLÇE MALMÜDÜRÜ
SİNAN İNAN
SIRA NO: 13 Milli Eğitim Bakanlığı Mensupları
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
MEHMET KARADAĞ
SIRA NO: 14 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mensupları
İLÇE TAPU MÜDÜRÜ
ALİM ŞAŞTIM
KADASTRO BİRİM SORUMLUSU
RECEP RIDVAN AYABAKAN
SIRA NO: 15 Sağlık Bakanlığı Mensupları
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ V.
DR. OZAN ARİF ÖZTEKİN
İLÇE HASTANESİ MÜDÜRÜ
AHMET OKTAY  BAY
SIRA NO:16 Ulaştırma Bakanlığı Mensupları
İLÇE PTT MÜDÜRÜ
ŞÜKRÜ CEYLAN
İLÇE TELEKOM BAKIM ŞEFLİĞİ
 
İLÇE DDY İSTASYON ŞEFİ
MEHMET DEMİRAL
SIRA NO:17 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Mensupları
GIDA, TARIM  ve HAYVANCILIK  MÜDÜRÜ
SABAHATTİN VAROL
SIRA NO:18 Kültür ve Turizm Bakanlığı Mensupları
İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MEMURU
FATİH TURAL
SIRA NO:19 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Mensupları
KUYUCAK ORMAN İŞLETME ŞEFİ
ÖZAY ASLAN
KARINCALIDAĞ ORMAN İŞLETME ŞEFİ
MUSTAFA RIFAT BİÇER
SARICAOVA ORMAN İŞLETME ŞEFİ
ALİ TURHAN TUNCER
SIRA NO:21 Milli Eğitim Müdürlüğünce Belirlenen Şube ve Kurum Müdürleri
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
EBUBEKİR BULUT
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ
HÜSEYİN UÇGUN
KUYUCAK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
HİLMİ GÜLER
ŞEHİT BAHRİ UÇUŞ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ                  
ABDULLAH SAYGI
HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
M.ALTAN CANBİTER
MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
CUMHUR BEŞER
SIRA NO:22 Resmi Banka Müdürleri ve KİT Yöneticileri
T.C. ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
NURAL TECİR
T. HALK BANKASI MÜDÜRÜ
MURAT PABUŞCU
TARIM KREDİ  KOOP.  MÜDÜRÜ
İBRAHİM ÖZDİNÇER
TARIM SATIŞ KOOP. MÜDÜRÜ
MEHMET GÜLER
SIRA NO:23 Parlamentoda Gurubu Bulunmayan Siyasi Parti Bşk
DEMOKRATİK SOL PARTİ  (DSP) İLÇE BAŞKANI
ALİ DEMİR
SADET PARTİSİ  (SP) İLÇE BAŞKANI
AVNİ DEMİRTAŞ
VATAN PARTİSİ (VP) İLÇE BAŞKANI
İRFAN ÜLKÜ
HÜDAPAR İLÇE BAŞKANI OKTAY ÇOBAN
SIRA NO:24 İl Genel Meclisi ve Belediye Mec. Üyeleri
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
MEHMET GÜLER
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
ÖMER SEYFETTİN PİRİNÇ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
HALİT BORAN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
FİKRET ŞENGÜN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
AKİF TEKİN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
NECATİ SOYSAL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
MEHMET ÇAKAR
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
AYŞEN VAROL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
MEHMET ÇÖMDEN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
NURİ CANİP
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
SAFFETTİN ERTEN
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
SONER DÜZTEPE
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
YÜKSEL ÖZPARLAK
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
AHMET ÇAKAL
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
ALİ RIZA AYHOPA
SIRA NO: 25 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
 
PAMUKÖREN REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRÜ
ADİL DOĞRU
HORSUNLU YAŞLI BAKIM VE HUZUREVİ MÜDÜRÜ
AVNİ BALDIR
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ
EMİNE ÇAKIROĞLU ÇAÇAN
SIRA NO:26 Mesleki Kuruluşlar ve Basın Temsilcileri
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
AHMET AKINCIOĞLU
ESNAF ve SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANI
ZÜHTÜ ŞENGÜN
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI
NİYAZİ AYDENİZ
ESNAF ve  KEFALET KOOPERATİFİ BŞK
ERAY AKINCIOĞLU
BASIN-GAZETE
HALİT TÜKENMEZ
SIRA NO:26 Kamu Yararına Çalışan Dernek ve Kuruluşlar
TÜRK HAVA KURUMU
VAHİT KAÇMAZ
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BAŞKANI
EMİN ŞAHNA
AYDEM İŞLETME ŞEFİ
KENAN KAVRAM
ÇİFTÇİ MALLARI KORUMA BAŞKANI
MEHMET CANLIOĞLU
  
Not: 1. Protokole Cumhurbaşkanı, TBMM Başkan, Başbakan, Genel Kurmay Başkanı, Ana muhalefet Partisi Başkanı,  Eski Cumhurbaşkanları, Yüksek  Yargı Organlarının Başkanları,
Bakanlar ve Kuvvet Komutanları katıldığı takdirde bu zevat İlçe Protokolünün önünde yer alırlar.
 
 
                                                                                                                                          Yusuf Beran VURAN
                                                                                                                                                Kaymakam V.