ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİMİZDEN
 İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN YILMAZ KURT' A ZİYARET
 
 
28.02.2019
 
        Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde yapılan okullar arası Futsal Genç Kızlar müsabakasında Pamukören Anadolu Lisesi, İl ikincisi olarak Aydın ilini temsilen Muğla bölge finallerine gitmeye hak kazandı. Ayrıca Pamukören Anadolu Lisesi Öğrencilerinden 80 kiloda bilek güreşinde sol elde Musa ATAÇ İl birincisi, Erkan KÜMPAYİSE İl ikincisi oldu.
 
 
           Bu başarıları elde eden Pamukören Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz ile Okul Müdürü  Ahmet SARINOĞLU ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erdoğan KURT; İlçemiz Kaymakamı Sayın Yılmaz KURT' u makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz ve Öğretmenler ile bir süre sohbet eden Sayın KURT,  öğrencilerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Pamukören Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet SARINOĞLU ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erdoğan KURT tarafından Kaymakamımız Sayın Yılmaz KURT' a hatıra olarak forma ve porselen saat takdim edildi. 
 
 
        Sayın KURT;  elde ettikleri bu güzel başarılar vesilesiyle gerçekleştirdikleri ziyaret için Pamukören Anadolu Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenlerimize teşekkür etti.
 
 
 
 
 
 
İSAY2 Galeri